Odloučená pracoviště

Školní rok 2010/2011

  1. Odloučené pracoviště ZUŠ R.F. Napajedla Spytihněv 216 – provozovatel nemovitosti ZŠ  Spytihněv.   Vyučovaný obor: hudební,výtvarný
  2. Odloučené pracoviště ZUŠ R.F. Napajedla Halenkovice 76 – provozovatel nemovitosti ZŠ  Halenkovice. Vyučovaný obor: hudební,výtvarný 
  3. Odloučené pracoviště ZUŠ R.F. Napajedla Topolná101 – provozovatel nemovitosti ZŠ Topolná.  Vyučovaný obor: výtvarný
  4. Odloučené pracoviště ZUŠ R.F. Napajedla Babice 377 – provozovatel nemovitosti ZŠ  Babice.  Vyučovaný obor: hudební 
  5. Odloučené pracoviště ZUŠ R.F. Napajedla  Jalubí – provozovatel nemovitosti ZŠ  Jalubí.  Vyučovaný obor: hudební
  6. Odloučené pracoviště ZUŠ R.F. Napajedla Bílovice 440 - provozovatel nemovitosti ZŠ Bílovice. Vyučovaný obor: hudební

 

ad) 1.  Spytihněv

Vyučuje zde pan učitel Petr Verbík hru na keyboard, zobcovou flétnu, HN - vždy v pondělí. Jezdí sem už několik let a jeho žáci účinkovali na mnoha akcích školy i organizací při obecním úřadě.

Výtvarný obor zde vyučuje paní učitelka Tamara Blažková. Často spolupracuje s mateřskou školou a práce spytihněvských žáků vystavuje na výstavkách i v jejich domovské ZUŠ Rudolfa Firkušného Napajedla, zasílá je na soutěže atp.

 

ad) 2.  Halenkovice

V úterý dojíždí paní učitelka Petra Strašáková do Halenkovic vyučovat hru na akordeon, keyboard, HN. Podílí se na akcích školy i obecního úřadu, například o Vánocích.

Výtvarný obor zde vede paní učitelka Tamara Blažková a díla jejích svěřenců je možné shlédnout např. na obecním úřadě při kulturních akcích.

Halenkovice
Halenkovice
Halenkovice

 

ad) 3.  Topolná

Výtvarný obor vyučuje každý čtvrtek pan učitel Petr Žiška. Výtvarné práce je možné shlédnout například na velmi pěkných výstavkách na chodbách topolské základní školy.

 

ad) 4.  Babice

V ZŠ Babice učí tito učitelé: Eva Hanáčková (úterý, středa - zpěv, hra na keyboard, klavír, HN), Alexandr Kunert (úterý - hra na zobc.flétnu, trubku, bicí), Jan Prokop (úterý - hra na zobc.flétnu, kytaru, klavír) a Lenka Květáková (středa - hra na klavír). Pedagogové jsou velmi invenční. Vytvářejí skupinky komorní hry, sborový zpěv s doprovodem kapely atp.

Anetka s paní učitelkou Evou Hanáčkovou
Petr Adamčík s paní učitelkou Lenkou Květákovou
Anička Batůšková s panem učitelem Sašou Kunertem
Štěpán Janeček s panem učitelem Honzou Prokopem

ad) 5.  Jalubí

Ačkoliv vzdálené, má Jalubí velký zájem na vyučování hudby v jejich obci. Každé pondělí sem dojíždí pan učitel Josef Mareček - hra na housle, keyboard, zobc. flétnu, HN.

Jalubí

 

Jalubí

ad) 6.  Bílovice


V letošním školním roce p.učitel Josef Mareček z organizačních důvodů do Bílovic nedojíždí.

Bílovice
Bílovice
Bílovice